Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Zeg maar dat we niet thuis zijn <p>Milan den Hartog, bijna dertig, altijd behulpzaam, werkt voor een begrafenisondernemer. Maar hij wil iets anders, meer met de levenden. Zijn werk met de d... »
Hoogmoed Als de bijna dertigjarige Tessa Kraus via haar vader een baan in Turkmenistan krijgt aangeboden, grijpt ze die kans om te ontsnappen aan haar eenzame, wester... »
De vooravond <p><em>De vooravond</em> van Rashid Novaire begint in Utrecht, in december 1938. Als Hitler alle Duitse dienstbodes oproept naar de Heimat terug te keren kom... »
Hoogmoed Vrijheid en erotiek in een verwarde wereldAls de bijna dertigjarige Tessa Kraus via haar vader een baan in Turkmenistan krijgt aangeboden, grijpt ze die kans... »
De vooravond De vooravond van Rashid Novaire begint in Utrecht, in december 1938. Als Hitler alle Duitse dienstbodes oproept naar de Heimat terug te keren komt de jonge T... »
Achtentwintig letters <p>‘Waarom zijn engelen eigenlijk allemaal wit?’ wil Jibril van der Woude als kleine jongen van zijn Marokkaanse vader weten. Als Marouan Mbarek zijn zoo... »
Maisroest De journalist Dito Keep reflecteert tien jaar na de dood van zijn broer Gerben op de periode die aan de moord, ergens in Midden-Europa, voorafging. Bij de re... »
Reigers in Cairo In de verhalen van Rashid Novaire is de hele wereld het decor. Hij neemt de lezer mee naar de noordelijke steppen van Kazachstan, een zwembad in Caïro, een ... »
Achtentwintig letters <p>‘Waarom zijn engelen eigenlijk allemaal wit?’ wil Jibril van der Woude als kleine jongen van zijn Marokkaanse vader weten. Als Marouan Mbarek zijn zoo... »
Het lied van de rog China, elfde eeuw voor Christus. De Shang-dynastie van keizer Zhou Xin ligt onder vuur. Barbaren trekken vanuit het onherbergzame noorden op naar de stad Yin... »