Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Jan Sluijters oorlogprenten, 1915-1919 Tussen 1915 en 1919 verschenen in De Nieuwe Amsterdammer spotprenten van de hand van Jan Sluijters. Sluijters, vooral bekend van zijn kleurrijke portretten v... »
Goldbrun - Yuri Honing en Mariecke van der Linden Een Gesammtkunstwerk, een zaal met schilderijen, beelden en muziek. Het thema is Europa, evenzeer het continent van schoonheid en cultuurals het continent va... »
Nieke Koek - Gelichaamd Nieke Koek (Roelofarendsveen, 1982) heeft een levenslange fascinatie voor het (on)vermogen van het menselijk lichaam.Haar werken zijn poëtische vertalingen ... »
Jeroen Krabbé - Gedroomde paradijzen Voor de nieuwste serie schilderijen van Jeroen Krabbé verdiepte hij zich in één van zijn helden: Paul Gauguin. Hij volgde de voetsporen van deze meester-s... »
Cremer - Noordwaarts Sinds ongeveer 2005 schildert Jan Cremer zeegezichten. Als jonge matroos bevoer hij verschillende zeeën in het noorden van Europa. Die reizen maakten enorme... »
Joseph Klibansky - Leap of Faith Geïnspireerd door mode, design, architectuur, reizen en muziek geeft Joseph Klibansky (Kaapstad 1984) met zijn werk vorm aan een utopische wereld, waarin de... »
Cremer - Unseen eye Tegelijk met dit boek verscheen de uitgave 'Jan Cremer in verf, 1951-2014'(ISBN 9789462620322). Zoals die boektitel al aangeeft, staat in dat boek de schilde... »
Jasper Krabbé ‘Super Saturation’ verwijst naar de verzadigde kleuren die Jasper Krabbé recent is gaan gebruiken. En ook naar de verzadiging aan beelden die via socia... »
John Heartfield - Fotografie plus dynamiet De waarheid laten zien, de feiten weergeven, de 'de leugen op zijn smoel slaan'. Zo beschrijft de graficus, animatiekunstenaar en decorontwerper John Heartfi... »
Droomwerk Marte Röling ontwierp een reeks 'droombeelden', dat wil zeggen beelden die ze heel graag zou willen maken maar die om verschillende redenen nooit gerealisee... »