Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een circus in de tuin! <p>Ssttt ik lees! </p><p></p><p>Klaar, Fleur en Roos zitten onder de boom. Fleur mokt. Morgen gaat het hele dorp naar het circus. Maar wij moeten op tij... »
De mooiste Sinterklaasverhalen In dit leuke verhalenboek ontdek je de mooiste verhalen over Sinterklaas en zijn Pieten: - Hoofdpiet heeft geen zin om cadeautjes te helpen rondbrengen, dus ... »
Het wonderpaard Een verrassend verhaal over geluk en toeval genspireerd op een oude Chinese wijsheid voor 810 jaar.Boer Li Po heeft van zijn spaargeld een prachtige witte he... »
Lezen is leuk! Zes superleuke verhalen vind je in dit mooie leesboek. Ze zijn allemaal speciaal geschreven voor kinderen die leren lezen. Voor jou dus! Lees over Fleur die ... »
Scherven van de hemel Een jongen gaat in de leer bij een meesterschilder. Op een dag maakt de meester het volmaakte schilderij. Vanuit alle hoeken van het land komen mensen kijken... »
Leespret met Sint en Piet Leuke verhalen voor beginnende lezers<br/>Hoera! Sinterklaas is weer in 't land! Tijd om hem een brief te schrijven, liedjes te zingen en om een leuk boek ov... »