Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De krochten van Atlantis "<i>Montagne Russe</i> (roetsjbaan) is een werveling van verhalen die zich grotendeels afspelen in hedendaags Rusland. Het decor is vooral Moskou, het Manhat... »
Tsjaikovskistraat 40 In Waterdrinkers nieuwste, sterk autobiografische roman <i>Tsjaikovskistraat 40</i> neemt hij de lezer mee op een duizelingwekkende reis door de Russische ge... »
Lenins balsem Moskou 1991. Het Sovjetrijk beleeft zijn nadagen. Miljoenen mensen staan voor lege winkels in de rij. De 26-jarige jurist en kruidenierszoon Olaf Weber wordt... »
Mister Ludwig "<i>Montagne Russe</i> (roetsjbaan) is een werveling van verhalen die zich grotendeels afspelen in hedendaags Rusland. Het decor is vooral Moskou, het Manhat... »
Tsjaikovskistraat 40 In Waterdrinkers nieuwste, sterk autobiografische roman <i>Tsjaikovskistraat 40</i> neemt hij de lezer mee op een duizelingwekkende reis door de Russische ge... »
Van huis en haard <p>Ooit raakte Pieter Waterdrinker bij een verhuizing al zijn dagboeken kwijt. In het najaar van 2021 pakte hij in Sint-Petersburg stilletjes de draad weer o... »
De Duitse bruiloft De oorlog is nog alom in de hoofden van de mensen aanwezig als Liza Bender met haar ouders - rijk geworden met een worstfabriek - in een Mercedes vanuit Keul... »
Poubelle Poubelle De 35-jarige Wessel Stols verkoopt zijn reclamebusiness om zich te wijden aan zijn oude ambitie: het schrijverschap. Maar het schrijven lukt niet. O... »
Biecht aan mijn vrouw In het voorjaar van het roerige jaar 2020 verruilden Pieter Waterdrinker, zijn vrouw en drie poezen hun appartement in Sint-Petersburg voor een tijdelijk ond... »
Vanaf de boulevard "<i>Montagne Russe</i> (roetsjbaan) is een werveling van verhalen die zich grotendeels afspelen in hedendaags Rusland. Het decor is vooral Moskou, het Manhat... »