Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Met Kok In 2003 en 2004 interviewden historici Piet de Rooy en Henk te Velde oud-premier Wim Kok over zijn leven en loopbaan. Er was een jaar verstreken sinds zijn a... »
Verleden van Nederland ‘Verleden van Nederland’ verschijnt in geheel vernieuwde heruitgave. Over het verleden stelt iedere generatie andere vragen. Iedere generatie verwerft ni... »
Historische canon van Haarlem De Canon van Haarlem neemt u mee naar de meest opmerkelijke momenten uit de lange geschiedenis van de trotse stad Haarlem.<br/><br/>Wat heeft de oudste stads... »
Verleden van Nederland Iedere generatie heeft nieuwe en andere vragen aan de geschiedenis. Geert Mak en vier andere eigenzinnige historici schreven met dit boek een nieuwe, eenentw... »
Verleden van Nederland Over het verleden stelt iedere generatie andere vragen, iedere generatie verwerft nieuwe inzichten. ‘Verleden van Nederland’ is een geschiedenis voor lie... »
Verleden van Nederland Iedere generatie heeft nieuwe en andere vragen aan de geschiedenis. Geert Mak en vier andere eigenzinnige historici schreven met dit boek een nieuwe, 21ste-e... »
Waakzaam in Amsterdam Hoofdstad en politie vanaf 1275Waren Amsterdammers altijd lastig? Als dat al zo is, komt het niet omdat ze Amsterdammers zijn, maar inwoners zijn van de gro... »
Ons stipje op de waereldkaart <p>Het verhaal wil dat de Nederlandse natie langs lijnen van geleidelijkheid en in vreedzaamheid tot stand in gekomen. Datzelfde verhaal wil dat Nederland no... »
Een geschiedenis van het onderwijs in Nederland In 2018, toen<i> Een geschiedenis van het onderwijs in Nederland</i> verscheen, scoorde Nederland nog hoog op allerlei internationale onderwijsvergelijkingsl... »
De Nederlandse Darwin In 1907 stelde boswachter Bernelot Moens koninginWilhelmina voor om apen en mensen te kruisen. Zowilde hij bewijzen dat Darwin gelijk had met zijn evolutieth... »