Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De bron der goden Nadat Johan en Pirrewiet de vikingen hebben geholpen en Odd de zoon van Godwin weer op de troon van Snoeland hebben geholpen vatten ze de terugreis aan. Deze... »
Waar is de knutselsmurf Zet je scherpste speurneus op, want op elke zoekplaat in dit nieuwe zoekboek van de Smurfen zitten een paar Smurfen en allerlei smurfigheden verstopt. Dit bo... »
Ik smurf me te pletter! In deze boeken laten de Smurfen zich van hun grappigste kant zien met de vele, vrolijke moppen. Moppen lezen is leuk, maar nog leuker is om ze te delen met v... »