Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mijn eerste echte treinenboek Dit boek is vooral bedoeld voor jongeren en belangstellenden die geïnteresseerd zijn in de spoorwegen in Nederland, om zo kennis te maken met de spoorwegen.... »
Met de GTW-bus onderweg Hebt u vroeger wel eens met een bus van de GTW meegereden? Naar uw werk, met de voetbalclub, naar het zwembad of op een schoolreisje. Of bent u zelf chauffeu... »
Wadlopers en buffels De Wadlopers en Buffels, de dieseltreinen van NS uit de jaren tachtig en negentig van de vorige eeuw, ook bekend als DH en DM 90, zijn inmiddels helemaal en ... »
Trucks Het wegtransport is niet alleen van groot belang voor de Nederlandse economie, maar zorgt ook voor een grote variëteit aan vrachtwagens op de weg. Dit derde... »
Spoor actualitieten en achtergronden spoorwegen Nederland 2011. »
SPOOR 22 geeft ook dit jaar weer woord en beeld een uitgebreid overzicht van de spoor- en tramwegen in Nederland, met niet alleen veel aanda... »
Spoor SPOOR editie 28 geeft ook dit jaar weer in woord en beeld een uitgebreid overzicht van de spoorwegen in Nederland, met niet alleen veel aandacht voor het rol... »
Wat proef ik? Veel mensen drinken regelmatig een glas wijn. Gewoon omdat ze dat lekker vinden. Maar wat bepaalt nu eigenlijk of je een wijn lekker vindt? Je eigen smaak na... »