Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Omnibus 1 Telkens als er gevaar dreigt in Schemermeer staat de Nachtwacht paraat! In deze omnibus lees je volgende verhalen: De absorbant, De zwarte stormdemon en Quee... »
De harteloze Hein Op een niet zo mooie dag vindt Suske een paar keer na elkaar bijna de dood. Eerst doet men het af als pech maar als hij die avond thuis wordt opgewacht door ... »
Het monsternest Parisiana is een weeskind en logeert een tijdje in de herberg. Ze heeft stiekem een oogje op Vladimir, maar hij beseft dat hij als vampier nooit een normale ... »
De boekenkobold Op een dag blijken de inwoners van Schemermeer plots allemaal in sprookjesfiguren veranderd te zijn. Ook de Nachtwacht ontsnapt niet aan die vreemde magie. A... »
De bloedverwanten Wanneer Johan in het Byzantijnse rijk op zoek gaat naar Merlijn krijgt hij meer vragen dan antwoorden. Kati en de magiĆ«r zijn er overvallen door onbekenden.... »
De heldenmaker Onze vrienden ontwaken een voor een in hetzelfde oude kasteel. Iedereen blijkt een opdracht te hebbengekregen van een geheimzinnige onbekende. Uit de verhale... »
De boterhammenman Er breekt ergens ter wereld een oorlog uit die een diepe economische crisis veroorzaakt. Vele mensen hebben moeite om de eindjes aan elkaar te knopen, wat pi... »
Het spoor van de duivel Omdat er een prijs op haar hoofd staat, is Galaxa verplicht naar het buitenland te vluchten. Maar het enige veilige land ligt ver over zee en de bootreis daa... »
Vuuroog Wanneer Vlad de toekomst wil voorspellen, leent hij de glazen bol van Keelin. Helaas laat hij de kostbare bol in duizend stukken vallen. Daarop voelt Vlad zi... »