Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Handboek ouderbetrokkenheid 3.0 Onderzoek laat zien dat leerlingen zich beter ontwikkelen en betere resultaten halen als hun ouders betrokken zijn bij school. Ouderbetrokkenheid is dus een ... »
Basisboek Coördinator Ouderbetrokkenheid Een goede samenwerking tussen school en ouders draagt bijaan een succesvolle schoolloopbaan van leerlingen. Daarmeeis samenwerken met ouders onderdeel van de... »
Handelingsgericht werken in passend onderwijs Handelingsgericht werken en passend onderwijs sluiten goed op elkaar aan: bij het centraal stellen van kansen, mogelijkheden en onderwijsbehoeften van leerli... »
Titel onbekend,hergebruiken Handelingsgericht werken is niet meer weg te denken uit het onderwijs. In veel landen zien we de ontwikkeling om leerlingen met een beperking binnen het regu... »
Samen werken aan leren en opvoeden <p>Scholen krijgen steeds meer aandacht voor de relatie met ouders. Ook de overheid en lerarenopleidingen laten een sterk toenemende belangstelling hiervoor ... »
Ouders, onderwijs en jeugdzorg in verbinding <p>Kinderen en jongeren hebben recht op de beste kansen om zichzelf te ontwikkelen. Dat lukt beter als professionals in het sociaal en pedagogisch domein en ... »
Kaartspel Startgesprek Wil je ouderbetrokkenheid stimuleren? Dan is het belangrijk om vroegtijdig kennis te maken met leerlingen én hun ouders. Daarom organiseren steeds meer scho... »
Samen werken aan leren en opvoeden Scholen krijgen steeds meer aandacht voor de relatie met ouders. Ook de overheid en lerarenopleidingen laten een sterk toenemende belangstelling hiervoor zie... »
Basisboek coördinator ouderbetrokkenheid Een goede samenwerking tussen school en ouders draagt bij aan een succesvolle schoolloopbaan van leerlingen. Daarmee is samenwerken met ouders onderdeel van ... »
Zet ouders in hun kracht Ouders besteden hun kinderen (verplicht) uit aan de school om hen te helpen in de voorbereiding op de samenleving van vandaag en morgen. Het zou niet goed zi... »