Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kinderen die de wereld hebben veranderd Wat is de overeenkomst tussen Malala en Anne Frank? Ze hebben beiden de ogen van de wereld geopend. Ze hebben ons gewezen op het onrecht dat hun en andere ki... »
De Podcastprofessor Podcasts staan aan het begin van een veelbelovende toekomst. In zijn boek <i>De Podcastprofessor</i> legt Peter de Ruiter zijn oor te luister bij luisteraars... »
Het weigeren van een dienstbevel Pas vele jaren na zijn dood hoort Nicoline de Hoog dat haar vader tijdens de koloniale oorlog in IndonesiĆ« 1,5 jaar in de cel heeft gezeten. Hij was, met tw... »
Beelden van Birma Het land waar de klok achteruit loopt <br/><br/>Na het volksoproer van 2007 en de verwoestende orkaan Nargis in 2008, zal Birma in 2010 opnieuw wereldwijd in... »
Het Luisterarchief (Klik naar www.hetluisterarchief.nl om de besproken foto's ook te zien)
Deze episode van Het Luisterarchief is gewijd aan Simon Smit, misschien we... »
Klik ik heb je! Trefzeker fotograferen in 5 stappen<br/><br/>Mooie foto's bestaan eigenlijk al. Je moet ze alleen zien te vangen. In KLIK Ik heb je! legt Peter de Ruiter aan... »
Het is lang geleden, maar het komt steeds dichterbij Veel IndiĆ«veteranen kampen na hun missie met psychologische problemen. Onbegrepen door hun omgeving hullen zij zich in stilzwijgen over wat zij hebben ervar... »
Coronacast 2 In april 2020 leeft Nederland onder een streng regime vanwege het coronavirus. Peter de Ruiter legt vast hoe mensen reageren. Dit is de tweede aflevering van... »