Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het grote NRC sudoku boek De NRC-sudoku met de vier extra grijze vlakken is uitgevonden door de Nederlander Peter Ritmeester. In dit boek, met harde kaft en ringband, 250 nieuwe sudok... »
Pocket Sudoku Presented by Will Shortz; 150 Fast, Fun Puzzles, Volume 2 »
Het Grote NRC Sudoku boek #4 250 sudokusDe sudokus van NRC vallen op door de vier grijze vlakken in het midden, een vondst van Peter Ritmeester, die niet alleen de sudokus maakt vo... »
Gek op sudoku Gek op sudoku is een verslavend leuk puzzelboek voor eenieder die ontspanning zoekt én zijn brein wil trainen. De dagelijkse sudoku in nrc.next en de zaterd... »