Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Adam en Eva / Noach God maakt Adam en dan Evaals het eerste mensenpaar.Allebei doen ze wat God zegten ze houden van elkaar.Dit is een zogenaamd ‘omkeerboekje’. Het bevat twe... »
Thuis in de jaren vijftig Het dagelijks leven in de jaren vijftig staat in dit boek centraal. Meer dan 400 illustraties en documenten van "gewone" mensen uit die tijd geven een uniek ... »
Gered door een appje Floris en Filip bouwen een hut in het Orderbos, vlak bij hunwoonplaats Apeldoorn. Hun paarden Fulco en Fury gaan mee.Ze stuiten op een archeologische opgravi... »
Thuis in de jaren '60 Samengesteld door Peter Boer en Froukje ten Hove<br/>Dit boek is een vervolg op het eerste deel over het dagelijks leven in de jaren 60. In dit deel komen ... »