Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Foeksia tovert met tijd Wat gaat de tijd langzaam!
Kan dat niet sneller?
Foeksia doet een snel-snel spreuk.
De wijzers van de klok vliegen.
De dagen vliegen voorbij.
Eitjes kom... »
Foeksia redt de natuur Foeksia hoort een vreemd geluid in het Heksenbos. Wat is dat? Ze gaat erop af en ziet een bus met kinderen. Wat komen die in het bos doen? Waar komt al die r... »
Dolfje Weerwolfje Woordspelletjes Kinderen die houden van spelletjes met woorden en zinnen kunnen zich goed vermaken met dit doeblok vol taalpuzzels. Samen met Dolfje gaan ze aan de slag met ... »
De Griezelbus DE VERBINDING TUSSEN DE ANDERE WERKELIJKHEID EN DE WERKELIJKHEID IS WEER GEOPEND…
Elke nacht staat meester Jacques op en gaat als een zombie achter zijn c... »
Foeksia en de spiegelheks Wie is die boze heks in het bos?
Ze lijkt op Foeksia.
Maar het is Foeksia niet!
Sammie en het snotmonster Sammie zit op de bank. Hij peutert in zijn neus. 'Doe dat niet,' zegt oom Raagis. 'Als je peutert, komt het grote snotmonster. Pas maar op!' Sammie gelooft e... »
Volle maan Dolfje is met de klas op schoolkamp. Lekker keten, dolle pret! Op een avond zitten de kinderen om het kampvuur. Het is volle maan. De meester vertelt een eng... »
Meester Kikker <i>'Soms ben ik een kikker. Dat is mijn supergeheim. Niemand mag het weten, behalve jullie.'</i>
Sita, Wouter en de andere kinderen in de klas lachen. Leuke... »