Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mijn viool: vriend en vijand Op haar zevende kreeg ze haar eerste viool, een jaar later speelde ze een vioolconcert van Bach. Gelanceerd als 'wonderkind' maar vooral toegewijd aan haar i... »
De onvoltooiden rchitecten lieten onvoltooide gebouwen achter, schilders onvoltooide doeken, schrijvers onvoltooide boeken. Maar nergens anders dan in de muziek zijn voorbee... »
De onvoltooiden Architecten lieten onvoltooide gebouwen achter, schilders onvoltooide doeken, schrijvers onvoltooide boeken. Maar nergens anders dan in de muziek zijn voorbe... »
Het beste van Witteman In 2003 verscheen het eerste muziekboek van Paul Witteman: Hoor en wederhoor, waarin hij de lezer kennis liet maken met zijn persoonlijke favorieten en waari... »
De namen uit de grote zaal Van de 46 naamlijsten in de Grote Zaal van het Concertgebouw zijn er dertien gewijd aan componisten uit de Nederlanden. In hun tijd, eind negentiende eeuw, w... »