Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kobudo De misvatting dat karateka altijd met ʻlege handenʼ vochten, of zouden behoren te vechten, is een wetenschappelijk achterhaalde illusie. Karate en kobudo z... »
Kong Soo Do Patrick Baas begon in 1978 op 6-jarige leeftijd met zijn eerste trainingin de dojo van Karate- en Taekwondopionier Louis Pardoel, de hoogstedangraad-houder v... »
Straatwijs Over het boekIn zijn nieuwste uitgave 'Straatwijs' beschrijft Baas de psychologische enfysieke aspecten van het straatvechten, maar ook van diverse andere vo... »
Kodawari Kodawari (De zoektocht naar perfectie) is inmiddels de twaaldfe uitgave van Kyoshi Patrick Baas (zevende dan), de auteur van diverse boeken over martial arts... »
De weg naar meesterschap In 'De weg naar meesterschap, kempo karate' leidt Baas de lezer langs het pad van discipline, zelfbeheersing, filosofie, meditatie, ademhalingstechnieken, sp... »
Straatwijs In zijn nieuwste uitgave ʻStraatwijsʼ beschrijft Baas de psychologische en fysieke aspecten van het straatvechten, maar ook van diverse andere vormen van g... »
Houdt de dief! HOUD DE DIEF! is een uitgave waarin de lezer wordt meegevoerd in de criminele wereld van valsemunters, skimmers, fraudeurs en winkeldieven. In woord en beeld... »
Conditioneringsmethodes in BUDO Sensei, heeft u een oefening waar ik sneller lenig van wordt?, Sensei, hoe kan ik het beste mijn scheenbenen harden en zijn er oefeningen om mijn balans te ... »