Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Waterkefir / melkkefir <p>Lekker, gezond en zo klaar. Heerlijke recepten met water- en melkkefir op basis van vruchten, sappen en kruiden.</p><p></p><p>Van oudsher is kefir bek... »
Thee uit eigen tuin De oogst van groenten, kruiden, bloemen en fruit uit eigen tuin vinden we heel gewoon. Maar ook voor een dagelijks kopje ‘troost' of een geurig en smaakvol... »
Een tuin van eten Een tuin van eten
vier seizoenen oogst
De eerste tuin was een eetbare tuin, een tuin gevuld met de heerlijkste vruchten in een overvloed aan kleur. Steeds me... »
Kiemen en microgroenten <p>Gezond uit de moestuin </p><p></p><p>Kiemen en microgroenten zijn trendy, decoratief, lekker en buitengewoon gezond! Redenen genoeg dus om zelf aan de... »