Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
IJs en sorbet uit eigen tuin IJs is lekker. Het is niet alleen verfrissend in de zomer, het smaakt het hele jaar door overheerlijk. Zeker als je de basis voor zo'n heerlijk dessert of tu... »
Nieuwe kruiden en bladgroenten in tuin en keuken Een unieke gelegenheid om de eigentuin te verrijken tot een hoogst originele veelkleurige en smaakvolle siermoestuin. Een unieke gelegenheid om de eigentuin... »
Waterkefir / melkkefir <p>Lekker, gezond en zo klaar. Heerlijke recepten met water- en melkkefir op basis van vruchten, sappen en kruiden.</p><p></p><p>Van oudsher is kefir bek... »
Thee uit eigen tuin <p>Een geurig en smaakvol kopje gezondheid op basis van groenten, fruit, bessen, bloesems en kruiden.</p><p></p><p>De oogst van groenten, kruiden, bloeme... »