Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Toen kwam moeder met een mes Het gezin waarin Ida opgroeit is allesbehalve doorsnee. Schijnbaar kleine gebeurtenissen en confrontaties veroorzaken aardverschuivingen binnen haar wonderli... »
De wereld van Wollebrandt Op een gure januaridag komen vier Nederlandse jongeren aan op Mortimer Mansion, een kostschool voor bijzonder onderwijs in Cornwall. In dit typisch Britse ka... »
Altijd blijven groeten <p>Aandachtig en met een licht geamuseerde blik observeert Nicolien Mizee in haar columns hoe wij leven, denken en soms struikelen. Of het nu gaat om alledaa... »
Moord op de moestuin Thijs en Judith zijn amper getrouwd wanneer Thijs een hartaanval krijgt. Op de dag dat hij thuiskomt uit het ziekenhuis slaan de buren aan het verbouwen. Sch... »
Het paradijs <p><em>Plotseling stond Anka stil. Ze maakte een onbeheerst geluid en greep mijn pols.</em></p><p><em>Ik volgde haar blik. </em></p><p><em>De iep was weg. De... »
Voor God en de Sociale Dienst <i>‘Ik heb maar één product en dat ben ikzelf. Mijn enige doel in het leven is om zo volmaakt mogelijk diegene te worden die ik voorbestemd ben te zijn. ... »
Moord op de moestuin Thijs en Judith zijn amper getrouwd wanneer Thijs een hartaanval krijgt. Op de dag dat hij thuiskomt uit het ziekenhuis, gaan de buren verbouwen. Voor meer r... »
De halfbroer Wanneer het leven je ineens toelacht, kan dat tot verwarring leiden. Onverwacht succes in het werk en een al even onverwachte liefde dwingen Marly Sanders to... »
De kennismaking In 1994 krijgt Nicolien Mizee les in scenarioschrijven van Ger Beukenkamp. Er ontvouwt zich een klassieke meester-leerlingrelatie. Nicolien ziet in Ger een b... »
Een licht bewoond eiland In <i>Een licht bewoond eiland</i> zijn we met de faxen aan Ger aanbeland in het jaar dat Nicolien Mizees eerste boek, <i>Voor God en de Sociale Dienst</i>, ... »