Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Wijsheden van Yogananda Het doel van het leven is God te vinden,dat is de enige reden van ons bestaan.God is het ware geluk, Hij omvat alles.Je bent niet alleen maar geboren om geld... »
De werkwijze van het kwaad De meeste mensen willen zich liever niet met het kwade bezig houden, maar hierdoor gaat het niet weg.Het kwade is duidelijk zichtbaar in de wereld om ons hee... »
De ziel De ziel is ons motortje.Ons dagelijks geheugen en denkvermogen berusten op ervaringen in dit leven.Daarnaast is in de ziel nog een gesloten voorraadschuur me... »
Geluk is een keuze. Als je gelukkiger wilt worden dan hoort het erbij dat je weet wie God is.Dat je weet hoe je met zijn helpers kunt samenwerken om aan een gelukkiger leven te ... »
Aartsengel sandalfon, helper van god De mens heeft in zijn lichaam al genezend gereedschap, hij moet dit alleen nog ontdekken en leren gebruiken.De mens kan zich in leren stellen op een genezend... »
De Genezende Kracht. Je eigen lichaam beschikt over Genezend gereedschap; leer dit gebruiken.In 2008 kreeg de schrijver een zware hersenbloeding die 5 dagen duurde.Van alles was ... »
Geluk is een keuze Als je gelukkiger wilt worden dan hoort het erbij dat je weet wie God is. Dat je weet hoe je met zijn helpers kunt samenwerken om aan een gelukkiger leven te... »
Wijsheden van Yogananda. Het doel van het leven is God te vinden,dat is de enige reden van ons bestaan.God is het ware geluk, Hij omvat alles.Je bent niet alleen maar geboren om geld... »
Groeten uit de hemel. Als kind was de schrijver al helderhorend. Ver van te voren hoorde hij al belangrijke levensfasen zoals het werk dat hij zou gaan doen en waar hij zou wonen.... »