Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Omfietswijngids 40% meer wijnen dan in editie 2014‘De proefnotities van Nicolaas Klei ontlokken al jaren kreten van enthousiasme aan een ieder die van wijn houdt. Zo liet ... »
De Slankwandelaar Van de knoop die van zijn overhemd sprong tot overpeinzingen of hij met zijn aantal stappen inmiddels Siberië al heeft gehaald: in De slankwandelaar verhaal... »
Supermarktwijngids 'Een meester in het schrijven van vileine proefnotities.' Harold Hamersma'Zelfs als je niet van wijn houdt, is dit verrukkelijk leesvoer.' TROS NieuwsshowSne... »
Omfietswijngids 2018 In deze spiksplinternieuwe, bomvolle <em>Omfietswijngids</em> onthult Nicolaas Klei de 349 Omfietswijnen van 2018. Of, zoals hij zelf schrijft:
‘Volgens d... »
Wijnwijs van A tot Z <p>De eigenzinnige wijnschrijver Nicolaas Klei leerde Nederland omfietsen voor wijn zonder poespas. Wijn is niet moeilijk, maar lekker, preekt hij. In <i>Wij... »
Omfietswijngids De proefnotities van Nicolaas Klei ontlokken al jaren kreten van enthousiasme aan een ieder die van wijn houdt. Zo liet ook Remco Campert zich recentelijk lo... »