Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Geen plek voor kleine jongens In de twaalf magere jaren tussen het afscheid van Jos Verstappen in2003 en het debuut van zijn zoon Max in de Formule 1 wisten een paarNederlanders een plek ... »
Amigo! Pedro Horrillo en Nando Boers schrijven wielermail »
De De Muur interviews Ten Dam: Ik wilde de zwaarste sport ter wereld doenFlecha: De gele trui op een gele broek... VerschrikkelijkClement: Ik train nooit op een vieze fiets. Nooit... »
Geen plek voor kleine jongens In de twaalf magere jaren tussen het afscheid van Jos Verstappen in2003 en het debuut van zijn zoon Max in de Formule 1 wisten een paarNederlanders een plek ... »
Ireen Wüst Ireen Wüst schuwt in haar autobiografie de harde werkelijkheid van de topsport niet. Het boek gaat over grenzeloos trainen, harde keuzes maken, paniekaanval... »
Het plan <p><strong><em>Het plan</em> geeft de lezer een ongekende blik achter de schermen bij een van de beste sportploegen ter wereld: wielerploeg Jumbo-Visma.</str... »
In de Tour Lance Armstrong keerde terug en het klimtalent Robert Gesink debuteerde in de Tour. 2009 was ook het jaar waarin de Nederlandse formatie Skil-Shimano voor he... »
Zandvoort <p><em>Zandvoort </em>van Nando Boers is een roman over racen, de loerende dood en de worsteling met schuld en boete.</p><p>Voor autocoureur Roy Hoekstra sta... »