Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De botter Zorgcategorie: Verstandelijk gehandicapten Setting: Leefgroep Korte inhoud: De leefgroep De Botter staat in de instelling bekend als een 'dynamische' groep. ... »
Actief leren voor een beroep In Actief leren voor een beroep zijn ruim zestig activiteiten opgenomen waarmee leerlingen op een actieve manier leren voor een beroep. Met alles wat daarbij... »
Anatomie en fysiologie <p>Dit boek bevat alle basiskennis van anatomie en fysiologie die verzorgenden nodig hebben om hun beroep goed uit te kunnen oefenen. Kennis over het menseli... »
Mbo-Verpleegkundige De BPV-reeks bestaat uit opdrachtenboeken. Deze opdrachten kunnen leerlingen gebruiken tijdens de beroepspraktijkvorming. Op elk moment in de opleiding en in... »
Zakboek Werkbegeleiden in Zorg en Welzijn <p>In competentiegericht onderwijs bepalen leerlingen grotendeels zelf wat zij willen leren. In dit onderwijs is ook toetsing in de praktijksituatie belangri... »
Mevrouw Den Akker Hoofdpersoon in de casus is mevrouw Den Akker. Een oudere dame, die na een leven met haar echtgenoot, haar werk, de zorg voor de kinderen en allerlei activit... »
Zorghulp Beroepspraktijkvorming Zorghulp praktijkopdrachten voor niveau 1. »
Helpende zorg en welzijn De BPV-reeks bestaat uit opdrachtenboeken. Deze opdrachten kunnen leerlingen gebruiken tijdens de beroepspraktijkvorming. Op elk moment in de opleiding en in... »
Verpleegtechnische handelingen De BPV-reeks bestaat uit opdrachtenboeken. Deze opdrachten kunnen leerlingen gebruiken tijdens de beroepspraktijkvorming. Op elk moment in de opleiding en in... »