Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
HorrorVille Horrorville Na de scheiding van haar ouders verhuist de 13jarige Ella met haar moeder van de grote stad naar het afgelegen plattelandsstadje Horville. Ella g... »
Kamishibai Box jonge kleuters Met Kamishibai krijg je de kans om mee te stappen in de eeuwenoude Oosterse traditie van het verteltheater. Op die manier kruip je in de huid van de wijze ro... »
Kriebeltje wil spelen Kriebeltje wil spelen lsquoMaar waarom wil je dan niet me spelen?rsquo vraagt Kriebeltje bedeesd.lsquoIk mag niet met je spelenrsquo moppert Bij.lsquoJij be... »
Kleurenblind Maar wat s de waarheid? Waarheid is voor iedereen anders.Gepassioneerd door de Japanse suspensefilm schreven Nico De Braeckeleer en Kees Krick elk een korte ... »
Skelettendans De opa van de dertienjarige Toby is monsterjager. Wanneer Toby na de dood van zijn opa in diens voetsporen treedt raakt hij al vlug verzeild in een ijzingwek... »
Duivelsduister Mijn nagels krasten in het hout. Pijnlijke viagers en twee gebroken nagels waren het enige resultaat. Een dikke, warme vloeistof droop van mijn vingertoppen.... »