Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Minnaar voor een weekend Miller zoekt voor haar werk iemand die voor één weekend haar date wil zijn. Tot haar spijt is de enige die op korte termijn aan dit verzoek kan voldoen, Va... »
In <strong>Verleiding als plan </strong>wil Hannah als hulpverlener in e... »
Smeulende hartstocht De Chatsfields en de Harringtons strijden om de macht. Een strijd die jaloezie en wraak oproept, maar ook passie en verlangen...Deel 14Het is warm in Singapo... »
Veroverd in Venetië Zal hij haar in Venetië verleiden?Sebastiano Castiglione heeft een probleem. Door zijn nogal losbandige leefwijze wil zijn grootvader het beheer van het ver... »
Bouquet e-bundel (8-in-1) Kiest u voor gemak én extra voordeel? Met deze bundel heeft u in één keer alle acht Bouquet-romans (nummers 3743 t/m 3750) van de maand in handen. Zo kunt... »