Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het boemerangeffect Oude liefde roest niet, zegt het spreekwoord en ook de familie Kiekeboe krijgt ermee te maken. Dit keer staat er geen oud lief van Marcel voor de deur, maar ... »
Black-out Kiekeboe wordt wakker in een bioscoopzaal en hij herinnert zich niet meer welke gebeurtenissen er zich de laatste dagen hebben afgespeeld. De reconstructie v... »
De pili-pili pillen Bij toeval ontdekt Konstantinopel een pil tegen dronkenschap. Twee concurrerende farmaceutische bedrijven zitten achter de uitvinding aan. En ook Balthazar e... »
De roze Rolls President Tzervocircstuhr van Travakstan wordt verjaagd en vlucht naar Donkerwoud een opvangcentrum voor afgezette dictators. Kiekeboe koopt viavia de roze R... »
Villa Delfia Aan de Côte Anyeau in Frankrijk worden er aanslagen gepleegd op een aantal beroemde restaurants. Marcel Kiekeboe ontdekt dat de beroemde schrijver Lambert S... »
Tiznoland De Kiekeboes winnen een reis naar het pretpark Tiznoland in Zuid-Amerika. Konstantinopel, een echte Tizno-fan, is dolgelukkig. Charlotte daarentegen vertrouw... »
De zoete regen In het stadsstaatje ItsiPitsi heerst verdeeldheid tussen de twee staatshoofden de tweelingbroers Edgard en Gerard. Die onenigheid uit zich in gigantische taa... »
Afgelast wegens ziekte Kiekeboe viert feest want hij gaat zijn 50ste avontuur beleven. Maar van feestvieren komt niet veel in huis want Kiekeboe verneemt dat hij nog hooguit drie d... »
Het witte bloed Het kampeerterrein waar de familie Kiekeboe verblijft blijkt geen gewone camping te zijn. Ten eerste ontmoet Kiekeboe er bijna uitsluitend bekenden. Ten twee... »