Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Pittig gestoord Het zit Alanis voor een keer mee. Wielrenner Door Dauwer is haar nieuwe vriendje én ze wordt het gezicht van Pomme Piedom, een lijn van beautyproducten op b... »
Het Stokvis-incident Een verdwenen mevrouw Stokvis en een protestactie van Fanny tegen medische proeven met dieren brengen Kiekeboe op het spoor van een gekke dokter. Die heeft e... »
Over koetjes en kalfjes Dick Van Voren, eigenaar van de Plat-Food restaurants, heeft grootse plannen. Hij wil instant-voedsel maken en verkopen. Alle middelen zijn hem daarbij heili... »
De wereld rond met de Kiekeboes 9 Naar ondertussen goede jaarlijkse gewoonte verschijnt een dubbelalbum van de Kiekeboes. De wereld rond met de Kiekeboes bevat naast een reisdossier ook de al... »
Morpheus Fanny reist naar Zwitserland om de uitvaart van haar vermoorde vriendin Naomi bij te wonen. Wanneer ze iets te nieuwsgierig wordt naar de precieze omstandigh... »
Special Hoezee ! Zon, zee en strand! Meer hebben de Kiekeboes niet nodig om na al hun avonturen even te ontspannen.In deze vakantiespecial bundelen we de albums De DT-fout, A... »