Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De gelukkige Nora beschermd opgegroeid in de provincie wordt op jonge leeftijd verleid door een zestien jaar oudere man met wie ze in het geheim in Schotland trouwt. Late... »
De laatste gasten In de meeslepende roman 'De laatste gasten' beschrijft Mensje van Keulen het leven van een groep mensen in de besloten wereld van een pension. Na het overlij... »
Alle dagen laat WINNNAAR CONSTANTIJN HUYGENSPRIJS VOOR HET GEHELE OEUVREIn 1976 begon Mensje van Keulen een dagboek bij te houden waarin zij haar dagelijkse beslommeringen b... »
Huwelijksverhalen ‘Huwelijksverhalen’ is een bundeling van Mensje van Keulens verhalen over het huwelijk. Het begon meteen al met haar debuut, ‘Bleekers zomer’, dat in... »
Bleekers zomer Het ontroerende verhaal van een jonge man die zijn gezin in de provincie verlaat om in Amsterdam een nieuw leven te beginnen. In Bleekers zomer van Mensje v... »
Van Aap tot Zet De 26 gedichtjes in Van Aap tot Zet zitten vol verrassingen. Het zijn ook 26 avontuurlijke verhaaltjes. Over Bertus Bok, Gerda Geit, Nina Neushoorn, Tony Tij... »
Olifanten op een web Naar aanleiding van haar moeders dood beschreef Mensje van Keulen in een mengeling van verslag, herinneringen en dagboek op intense wijze de relatie met haar... »
Liefde heeft geen hersens De jonge weduwe Romy vermoedt dat haar buurvrouw, een bejaarde balletdanseres, slachtoffer is van een roofoverval. Tot haar schrik is de eerste aan wie ze de... »
Altijd wat Centraal staat de vriendschap van Annie en Louise. De twee dames, die elkaar al jarenlang kennen, lopen tegen een probleem in hun vriendschap aan. Louise zoe... »