Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

Books

Klein-Mannetje vindt het geluk
Klein-Mannetje vindt het geluk
Op een mooie dag wandelt Klein-Mannetje door het veld en vindt een klavertjevier. "Ik heb het geluk gevonden," roept hij. De kikker begrijpt er niets van. Ee... »
 
 
 
 
 

Olifant en krokodil
Olifant en krokodil
 »
 
 
 
 
 

Frog And Duck
Frog And Duck
Frog and Friends Board Books. Frog and Duck are going out walking. They go to the lake and have lots... »
 
 
 
 
 

Kikker en Haas
Kikker en Haas
Kikker en Haas verven de muur, maken muziek en ze werken in de tuin. Maar ze maken er steeds een knoeiboel van... Zouden ze iets kunnen doen dat wél goed ga... »
 
 
 
 
 

Kikker is een held
Kikker is een held
Het had al dagen geregend. De rivier was buiten zijn oevers getreden. Kikker, Varkentje en Eend logeerden bij Haas, want het huis van Haas was het enige huis... »
 
 
 
 
 

Kikker gaat logeren
Kikker gaat logeren
Beertje gaat een nachtje logeren bij Varkentje. Het is fijn bij Varkentje. Maar Beertje mist Kikker.
En Kikker mist Beertje!
 »
 
 
 
 
 

Kikker is kikker
Kikker is kikker
Kikker kon zwemmen en springen als de beste.
Maar hij kon niet vliegen, zoals Eend.
En niet lezen, zoals Haas.
En geen taarten bakken, zoals Varkentje.
'... »
 
 
 
 
 

Mijn Kikker plak- en fotoboek
Mijn Kikker plak- en fotoboek
Voor mijn lievelingsfoto's, tekeningen en mooiste herinneringen! »