Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kerstfeest met Kikker Morgen is het Kerstmis en het sneeuwt. Voor Kikker is het feest! Hij maakt een sneeuwpop, gaat sleeën met Eend en haalt een kerstboom uit het bos. En voor h... »
Hoe voel je je, Kikker? Kikker wil een bloemenslinger maken voor Varkentje. Het is veel werk en het wordt niet zo mooi als Kikker hoopte. Beertje blijft vrolijk. Maar als Kikker ona... »
Kikker is verliefd Kikker voelde zich vreemd.
Hij moest lachen en huilen tegelijk.
En zijn hart klopte van boem-boem, boem-boem.
Varkentje dacht dat hij kou had gevat
Maar Haas... »
Kikker en een heel bijzondere dag Ken je kikker en zijn vriendjes al?Haas die altijd alles weet, Varkentje die zulke lekkere taarten bakt,slimme Rat die voor niemand bang isen eend die zoveel... »
Slaap lekker, Kikker Tijd om naar bed te gaan. 'Nog een hapje,' zegt Kikker tegen Beertje. Beertje eet zijn bakje leeg.
'En nu naar bed,' zegt Kikker. Maar eerst nog een verhaa... »
Mijn mooiste voorleesboek van Kikker <i>Ik bof dat ik een Kikker ben, dacht Kikker blij. Ik wil nooit iets anders zijn!
En van plezier maakte hij een enorme sprong, zoals alleen een kikker dat k... »
Kikker is een held Het had al dagen geregend. De rivier was buiten zijn oevers getreden. Kikker, Varkentje en Eend logeerden bij Haas, want het huis van Haas was het enige huis... »