Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kikker is bedroefd Kikker is bedroefd. Hij kan wel huilen, maar hij weet niet waarom. Rat probeert hem op te vrolijken, door gekke bekken te trekken en rare kunsten te doen, ma... »
Bij Kikker thuis Het is vroeg in de ochtend en de zon schijnt. Kikker weet het zeker: het wordt een mooie dag! Samen met Beertje maakt hij zijn huis schoon, want hij verwacht... »
De wereld van Kikker Dag zon. Dag vogel. Dag Kikker!
Volg met je baby een dag uit het leven van Kikker en zijn vriendjes.
’s Avonds geeft Kikker Beertje zijn hapje en Haas lees... »
Klein-Mannetje heeft geen huis Klein-Mannetje woont in een schoenendoos en is er gelukkig, tot een aanhoudende regenbui zijn huisje vernielt en hij op zoek moet naar een ander huis. Waar z... »
Kikker en Rat Een verhaaltje over Kikker voor de allerkleinsten. »
Is het leven niet prachtig! <p>Een prachtige bundeling van acht complete verhalen van meesterverteller en tekenaar Max Velthuijs, bekend als ‘de vader van Kikker’. Met onder andere ... »
De picknick van kikker Er gebeuren rare dingen rond het huisje van Kikker.
Het brood is weg. En het tafelkleed…
Bij Eend en Varkentje is ook eten verdwenen.
Haas mist zijn lieve... »