Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Gods spiegel Gods spiegel. God is het licht, wij zijn de spiegels. Hij stuurt de boodschap, wij weerkaatsen die. En wanneer Hij ons in zijn handen neemt, mogen wij het we... »
Lichter door het leven voor moeders Moeders zijn druk. Of ze nu een jong gezin hebben of al oma zijn, iedere moeder verlangt naar rust. Lichter door het leven voor moeders geeft tips hoe je met... »
De kans van je leven Wat zou er gebeuren als alle christenen hun geloof in de praktijk zouden brengen. Wat zou er gebeuren met honger, armoede, aids? Hoe zou het de miljoenen wez... »