Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

Books

Pareltje Doop
Pareltje Doop
In de Doop hebben wij een overeenkomst gesloten met Christus dat we Hem trouw, onveranderlijk gehoorzaam zullen volgen.Thomas Watson »
 
 
 
 
 

Verwachting
Verwachting
Opvoeden ... Een mooie maar ook moeilijke taak. Wat kunnen er veel vragen leven in het hart van aanstaande en jonge ouders.Ook vroeger worstelde men daar mee... »
 
 
 
 
 

Method for Prayer
Method for Prayer
With Scripture-Expressions, Proper to Be Used Under Each Head »
 
 
 
 
 

Dagelijkse omgang met God
Dagelijkse omgang met God
In dit boek zijn drie preken opgenomen diegaan over de dagelijkse omgang met God.Matthew Henry legt niet alleen uit waaromhet zo belangrijk is om met God te ... »
 
 
 
 
 

Zalig zijn de zachtmoedigen
Zalig zijn de zachtmoedigen
het onverderfelijk versiersel van een zachtmoedige en stille geest, die kostelijk is voor God. 1 Petrus 3 vers 4 »
 
 
 
 
 

An Abridgement Of Henry On Prayer : Cons
An Abridgement Of Henry On Prayer : Cons
Consisting of a Judicious Collection of Scriptures, Proper to the Several Parts of the Duty »
 
 
 
 
 

Super Value
Super Value
Matthew Henry's Concise Commentary on the Whole Bible »