Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Haar verborgen geheim Na het overlijden van zijn vrouw Marijtje blijft Rinus achter met twee dochters en een zoon. Wanneer de pastoor op bezoek komt, vertelt die hem dat er in Hoo... »
Toen ik jou zag ‘Toen ik jou zag’ is het eerste deel van de Hillie-trilogie van Mary Schoon, die het leven volgt van Hillie Hop aan het einde van de negentiende eeuw. An... »
Famke Op de kermis in Bolsward is meer dan genoeg te beleven voor de jonge Famke, hoofdpersoon uit deze gelijknamige roman van Mary Schoon. Zeker als ze er Douwe o... »
Heksenstreken Grizela en Ratja wonen diep in het bos, in een hut die ze zelf hebben gebouwd. Mooi zijn ze niet, gelukkig zijn ze zeker. Wassen doen zezich heel soms, trek ... »
De liefde achterna De liefde achterna, een boerenstreekroman van Mary Schoon. Willem werkt al jaren bij boer Versluis. Op een mooie augustusdag is hij het zat: hij wil weer de ... »
Ik heet Suzan Brand Tilly Tod is het weesmeisje dat haar leven in eigenhand heeft genomen. En nu gaat ze trouwen! Trouwen met de man die stapelverliefd op haar moeder was, maar ... »
Gevonden geluk <p>‘Gevonden geluk’ is een historische streekroman van Mary Schoon en het tweede deel in de Hillie-trilogie. Hillie en Fokke wonen samen op hun boerderij... »
Tilly Tod Ze is gevonden op de stoep van het weeshuis in Noord-Holland. 'Ze heet Tilly', stond er op het briefje dat bij haar lag. Verder weet Tilly helemaal niets van... »
Belofte aan een moeder Belofte aan een moeder van Mary Schoon is een streekroman met pit. Centraal staan vier broers, type rouwdouwer, die hun moeder op haar sterfbed beloven om ... »