Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Sanne Sanne speelt veel alleen met haar knuffels en de poes. Ze heeft vaak ruzie met haar moeder, die plotseling zomaar vreselijk boos kan worden en haar slaat. Sa... »
Ik ga naar papa! ‘Mam, kom je?’ Elvira heeft haar jas aan. Ze gaan vandaag naar papa toe. Ze is blij, maar ook een beetje zenuwachtig. Ze wil wel graag naar papa, maar wi... »
Children and Behavioural Problems Anxiety, Aggression, Depression and ADHD �?? a Biopsychological Model with Guidelines for Diagnostics and Treatment »
Pubers en adolescenten Pubers zijn de thermometer van de maatschappij. Door hen in beeld te brengen, krijg je inzicht in de mens en de maatschappij. Pubers en adolescenten is gebas... »
Oline het olifantje De moeder van Oline gaat graag naar het verboden meertje. Maar als ze van het water gedronken heeft, voelt ze zich heel raar. Ze raakt betoverd. Zo komt het ... »
Autisme (ASS) De tijd lijkt aangebroken om een handzaam boek te schrijven waarin de theorie van het socioschema met de MAS1P (Mental Age Spectrum within 1 Person) uitgeleg... »
Een vreemde wereld In Een vreemde wereld beschrijft Martine F. Delfos op heldere en inzichtelijke wijze wat autisme behelst. Extra aandacht besteedt zij aan kinderen en volwass... »
Dood is niet gewoon Ilse begint hard te huilen. Ze wil best zuurkool eten als papa maar terugkomt. Ze zal nooit meer mopperen als ze zuurkool eten.'Dood is niet gewoon' is een t... »
Merel is bang Merel is bang, zo bang. Ze weet niet waar het vandaan komt. Het lijkt wel alsof het er altijd geweest is. Als ze moet gaan logeren slaat de angst pas goed to... »