Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Astma en COPD Steeds meer patiĆ«nten met astma- en COPD hebben contact met de praktijkondersteuner van de huisarts. Om eenduidige informatie en duidelijke adviezen over me... »
Ramkoers De 37-jarige fotograaf Jasper van den Berg ligt net in bad als op de radio het nieuws klinkt: er is een grote ruimterots gesignaleerd die op de aarde af komt... »
Waarover je niet zwijgen kan <p>Als de meester zich inderdaad toont in de beperking, dan is het maxime de opperste proeve van literair meesterschap. Ware welsprekendheid behelst immers n... »
Mevrouw Den Akker Hoofdpersoon in de casus is mevrouw Den Akker. Een oudere dame, die na een leven met haar echtgenoot, haar werk, de zorg voor de kinderen en allerlei activit... »
Naima Elbasi <Text textformat="02">Zorgcategorie: Chronisch zieken Setting: ThuiszorgKorte inhoud: In dit werkboek staat het werk van verzorgende Naima Elbasi centraal. E... »