Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
StripGlossy 4 Een 130 pagina's dikke uitgave met als gasthoofdredacteur Stripschapprijswinnaar Willem Ritstier. Willem schreef exclusief voor de StripGlossy het 11-paginav... »
Het rode spoor In het 25ste deel van deze populaire stripreeks zijn Storm, Roodhaar en Nomad elkaar kwijt geraakt. Echter, ze hebben wel een ontmoetingspunt afgesproken, de... »
Dossier Nachtwacht DOSSIER NACHTWACHTDe Nachtwacht, het beroemdste schilderij van Nederland, is uit het Rijksmuseum gestolen. Toevalligerwijs - maar toeval bestaat niet - zijn ... »
Storm Storm en zijn vrienden zijn met een zelfgemaakt ruimteschip geland op een reusachtige asteroïde die met grote snelheid op Pandarve afkoerst. Ze ontdekken da... »
De Sterrenvreter Op de grenzen van het Verkende Heelal wordt de planeet Minotaar en haar duizenden grote en kleine manen en satellieten beschenen door het licht van de ster A... »
De golem van Antwerpen Niet alleen is Agent 327 bij deze gelegenheid gedwongen een poosje in de aap te logeren, het gevolg is dat hem een belangrijke opdracht wordt toebedeeld. Als... »
De bronnen van Marduk Marduk, de theocraat van de levende planeet Pandarve, ligt op sterven... Het licht van de Bron van de Hervormer, dat hem al duizenden eeuwen doet leven, is g... »
Eppo Stripblad nummer 14 - 2023 Eppo Stripblad - Alleen de allerleukste stripsIn Eppo staan de spannendste vervolgverhalen en leukste gagstrips van de grootste striphelden uit Nederland en ... »