Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kwaad bloed Emma wordt in een ijselijk strenge kostschool opgesloten, ver weg van haar grote zus, die aan een vreemde ziekte lijdt. Maar hoe klein en kort de kloosterzus... »
Niet zonder liefde Op het perron van Antwerpen Centraal wacht Arjun op Juma. Hij dringt erop aan dat ze thuis eindelijk vertellen dat ze samen zijn. Dat ze het tot nog toe gehe... »
Demonen Volksverhalen gaan altijd naar de kern. Kort en krachtig, helder en heftig bespelen ze rauwe emoties en lastige thema's. Demonen gaat over onze angst voor he... »
Beest in bed Beest in bedNegen echte volkssprookjesRoodkapje, Rapunzel, Assepoester, Sneeuwwitje en de Schone Slaapster zijn minder onnozel dan we vermoeden. We denken da... »
Vuil vel Een sprookjesboek zoals u er nog nooit een las
Veel bekende sprookjes hebben interessante Vlaamse varianten. Uit oude handschriften, archieven en vergeten c... »