Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ommetje van geluk Lopen bevordert het welzijn. Niet alleen het lopen van lange afstanden over gemarkeerde wandelpaden en klompenpaden, maar ook het lopen over de kleine niet-g... »
Warme zorg, warme woorden In de laatste twintig jaar spreken we in de zorg vaak met woorden die komen uit de wereld van de economie en het bedrijfsleven. Een zakelijke taal waaruit de... »
Elke dag is een dag We leven van dag tot dag. Met onszelf. Met elkaar. Met wat op ons pad komt. We leven rijke dagen en we leven arme dagen, boeiende dagen, saaie dagen, dagen d... »
Als feest en verdriet elkaar raken Een ingrijpend verlies zet je leven op losse schroeven, en dus ook je tijd voor ontspanning en de feestdagen. Hoe kun je ze op een nieuwe manier beleven? Daa... »
Tijd om te troosten 'Tijd om te troosten' van Marinus van den Berg bestaat uit een verzameling mooie gedichten en beschouwingen voor wie troost zoekt en voor wie troost wil geve... »
Deskundigheid van de machteloosheid De betekenis van het leven ligt in het verschildat je maakt in het leven van anderenDe woorden zijn van Manu Keirse, deskundige bij uitstek in hetland van ma... »
Levenspaden Marinus van den Berg en Wim Huijser delen een voorliefde voor wandelen en voor het lezen van literatuur. In 'Levenspaden' overdenken ze om beurten wat de bet... »