Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Verlies door suicide Ieder jaar overlijden in Nederland ongeveer 1500 mensen door sucide. Dit boek biedt partners ouders kinderen broers en zussen vrienden kennissen mensen werkz... »
Excessief geweld op en om de voetbalvelden De reeks Politiekunde is een uitgave van het Onderzoeksprogramma Politie &Wetenschap, een zelfstandig onderdeel van de Politieacademie.Politie & Wetenschap i... »
Waarom doet iemand dat? De waaromvraag is waarschijnlijk de meest gestelde vraag na een zelfdoding door volwassenen maar ook door kinderen. Waarom dacht mama niet aan mij? Waarom hi... »
Effectief verbeteren Small Group Activity ( SGA) is de methode om in bedrijven met een team problemen aan te pakken en oplossingen te vinden. In dit boek wordt de SGA-methode bes... »