Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Om te janken (set van 6) Soms is het leven om te janken, kunnen de allergewoonste dingen je tot tranen roeren. Of er is iets verschrikkelijks waar tegenop gekookt moet worden met har... »
Mari's groentebijbel <p>Met meer dan 65 groentesoorten, 850 recepten, een eindeloze lijst variaties daarop en bijpassende serveersuggesties is Groentebijbel het standaardwerk ove... »
Groentebijbel <p>Met meer dan 65 groentesoorten, 850 recepten, een eindeloze lijst variaties daarop en bijpassende serveersuggesties is <i>Groentebijbel </i>het standaardw... »
Mari plukt de dag <p>Alles wat we eten heeft een verhaal, daarom is dit meer dan een kookboek. Het beantwoordt heus niet al uw vragen, maar in elk geval wel die ene vraag die ... »
Groeten uit... (set van 6) Dit Kakkerlakje had makkelijk ‘Groenten uit...’ kunnen heten. Maar liever dan flauwe woordgrappen, maakt Mari Maris een reisje langs kruidige groentekeuk... »
Mari plukt de dag <p>Let op: Epub3 fixed lay-out, niet geschikt voor e-reader.
Alles wat we eten heeft een verhaal, daarom is dit meer dan een kookboek. Het beantwoordt heus n... »
Groenten <p>GENOMINEERD VOOR HET GOUDEN KOOKBOEK 2022</p><p>
</p><p>Voor iedereen die weleens groenten eet
Vol inspiratie voor culikenners & uitgebreide bas... »
Saladebijbel Saladebijbel, want salade is zoveel meer dan een blaadje sla met een beetje olie en azijn. In deze kookbijbel vind je natuurlijk alle klassiekers, maar ook v... »
A la minute <p>Als een mens moet eten, dan wel graag zo smakelijk mogelijk. En liefst iets waar je wat aan hebt. Maar er zijn er van die dagen dat je gewoon geen hebt zi... »