Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Casa Kiki 1 - Een nieuw begin Kiki verhuist met haar ouders en broertje naar Noord-Italië om daar een hotel te runnen. En wat voor hotel! Casa Kiki moet eerst flink opgeknapt worden, en ... »
Wetenschappen in Beeld In een zoektocht die begint bij de Oude Grieken traceren Margreet en haar man Yiri het ontstaan van de verschillende wetenschappelijke disciplines. Van de wi... »
Religie in beeld Wie een boek over religie maakt, moet op eieren lopen, zo ondervindt stripmaakster Margreet de Heer: zij brengt de vijf grote wereldreligies en de eigentijds... »
StripGlossy 9 Deze uitgave is het heetste nummer van de StripGlossy tot nu toe. Waarom? Omdat het zomer is en omdat Fred de Heij - bekend van zijn olijke strips voor Tina ... »
StripGlossy 16 Margreet de Heer, Stripmaker des Vaderlands, is gasthoofdredacteur van StripGlossy 16! De Heer: "Het feit dat jij dit nu leest, betekent dat hij er echt is:... »
kip en kat is kip een kat?
en is kat een kip?
piep de muis is het er niet mee eens.
dat kan niet!
maar dan legt kat een ei.
hoe kan dat?
Jump 14 Naast de allerbeste strips staat er in deze Jump een exclusief interview met Michiel Hoving, de bedenker, de maker én de stem van tekenfilmster Varkentje Ru... »
Jump 4 Naast strips, zoals Kid Lucky, Suske & Wiske, Gilles de Geus en Inspecteur Netjes, staat er vanaf nu ook in Jump de strip Rembrandt, gebaseerd op de belangri... »
Wetenschappen in beeld Wat is Weten? En wat is Wetenschap?<br/>Margreet de Heer brengt deze zoektocht in een nieuw stripboek levendig en kleurrijk in beeld.<br/><br/>In een chronol... »