Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Lieke vertelt Prachtige verhalen uit het hoge noorden en het verre oosten afgesloten met een drietal oude wijsheden ...Twee verhalen uit het Oostereind,Het dorp van mijn m... »
Het bittere kruid Het bittere kruid is een menselijk document van een uitzonderlijk gehalte waarin met een maximum aan soberheid de ondergang van een joodse familie tijdens he... »
Het bittere kruid Het bittere kruid is een menselijk document van een uitzonderlijk gehalte waarin met een maximum aan soberheid de ondergang van een joodse familie tijdens he... »
De val Frieda Borgstein, hoofdfiguur in De val, woont in een bejaardentehuis. Ze is 84 jaar oud. De gebeurtenis die haar leven heeft beheerst, is het wegvoeren van ... »
Na de sterren Al in de titel van dit boek zinspeelt Marga Minco op haar bescheidenheid. Zo meent ze dat zij in de succesvolle reeks Gedundrukt door Van Oorschot na de 'ste... »
Verzameld werk Vijf romans en iets meer dan vijftig verhalen. Korte titels. Weinig woorden. Wars van pathetiek, met een scherp gevoel voor timing en de absurditeit van het ... »
Achter de muur Achter de muur bevat de verzamelde en voor deze uitgave herziene verhalen van Marga Minco uit de periode 1951 tot nu. De onderwerpen zijn divers, maar ze heb... »
Nagelaten dagen ‘Zoals we daar zaten onder het zonnescherm dat ons volledig in de schaduw hield, had het er alle schijn van dat nu alles gezegd was, alles besproken, als h... »
Het bittere kruid In 1957 verscheen Marga Minco's romandebuut <i>Het bittere kruid</i>, een boek dat zowel in Nederland als daarbuiten grote weerklank vond en waarvoor zij de ... »