Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mijn legendarische moeder overleeft alles <p>Marcel van Roosmalen over zijn dementerende moeder in het verpleegtehuis ten tijde van de coronapandemie – ontroerend eerlijk, droogkomisch en actueel</... »
Totaal 2 <p>De allerbeste columns van Marcel van Roosmalen</p><p>Het zal niemand zijn ontgaan dat Marcel van Roosmalen met de uitgave van <em>Totaal </em>het genre va... »
Het zijn de kleine dingen die het doen <p>Marcel van Roosmalen schrijft een tragikomisch maar liefdevol portret over zijn moeder</p><p>Marcel van Roosmalen schrijft al jaren met grote regelmaat ov... »
Schijt Begin december 2013 wist Marcel van Roosmalen het zeker: Vitesse ging landskampioen worden. Voor de laatste keer observeerde hij een seizoen lang de hoofdrol... »
Geen brug te ver <p>Humor en zelfrelativering – een van de beste columnisten van Nederland schreef een ode aan zijn geboortestad Arnhem
Geen brug te ver <p>Arnhem is onder meer bekend om zijn Rijnbrug, de slag tijdens de Tweede Wereldoorlog die een groot deel van de stad verwoestte, Burgers’ Zoo, het Openl... »
Theo Janssen <p>Jarenlang volgde Marcel van Roosmalen het fenomeen Theo Janssen op de voet, soms vol enthousiasme maar net zo vaak schoorvoetend, en schreef minutieus all... »