Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De complete saga Ontdek nu de donkere en duistere spin-off van Suske en Wiske, geschreven (Marc Legendre) en getekend (Charel Cambré) door twee winnaars van de Bronzen Adhem... »
Wie niet horen wil In het land worden enkele spectaculaire aanslagen gepleegd waarna er onlusten uitbreken. De terrorist die de aanslagen opeist blijkt een kennis van Barabas d... »
Suske Eén flits. Meer was er niet nodig om de wereld van Suske en Wiske voor altijd te veranderen. Eén druk op de foute knop. Het einde van een vriendschap. Uit ... »
Zielsveel Maria, Sofie en Sanne hebben een hele weg afgelegd in hun leven. Een weg van verandering en groei, maar ook van steeds nieuwe ervaringen. Het zijn zelfstand... »