Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Books
Ongelijk maar fair Piketty heeft het mis: waarom ongelijkheid goed is Ongelijkheid in de 21ste eeuw: de bepalende kwestie van onze tijd anders bekeken. - Worden de rijken stee... »
De Verlichting uit evenwicht? Madrid, Londen, Parijs ... en onze eigen hoofdstad, 22 maart 2016 - de aanslagen in het hart van België en van Europa. Het veiligheidsbeleid staat op scherp... »
Beter is niet genoeg We hebben de kansen, ideeën en middelen om de samenleving, economie en planeet fundamenteel te verbeteren. Even scherpzinnig als kritisch brengt Marc De Vos... »
Beter is niet genoeg We hebben de kansen, ideeën en middelen om de samenleving, economie en planeet fundamenteel te verbeteren. Even scherpzinnig als kritisch brengt Marc De Vos... »
Grootmacht Europa <p>Wat betekent de Europese Unie voor u? Tenzij u expert of <em>insider</em> bent, wellicht vooral een ver-van-uw-bed Brussel met grote gebouwen en conclaven... »
Grootmacht Europa Wat betekent de Europese Unie voor u? Tenzij u expert of insider bent, wellicht vooral een ver-van-uw-bed Brussel met grote gebouwen en conclaven van regerin... »
Ongelijk maar fair Piketty heeft het mis: waarom ongelijkheid goed is Ongelijkheid in de 21ste eeuw: de bepalende kwestie van onze tijd anders bekeken. - Worden de rijken steed... »