Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Bomvol zomerverhalen In Bomvol zomerverhalen wordt de lezer meegenomen naar zomerse taferelen in Nederland en verre buitenlanden, waarin de zaken er telkens net anders voorstaan ... »
Ziel, kom terug Na het succes van <em>Vallen is als vliegen</em> wijdt Manon Uphoff haar weergaloze schrijftalent aan het genre waarin ze als vanouds uitblinkt: het verhaal.... »
Begeerte Precies vijfentwintig jaar geleden debuteerde Manon Uphoff met de verhalenbundel <em>Begeerte</em>. Met een daverende klap kwam ze de Nederlandse letteren bi... »
Vallen is als vliegen <em>Vallen is als vliegen</em>, de in de werkelijkheid gewortelde roman over het almaar groter wordende, pijnlijke verleden, werd bij verschijnen bijzonder l... »
Schaduwvlammen Manon Uphoff is zonder twijfel een van de beste verhalenschrijvers van dit moment. Joost Zwagerman stelde onlangs in zijn bloemlezing van de mooiste korte ve... »
De rode 'Niet alleen was de rode zijn bestaan binnengedrongen als iets volkomen nieuws en onverwachts, het was alsof hij er elke dag opnieuw voor het eerst in versch... »
Oktober Deze reeks omvat twaalf maanden, twaalf boekjes, twaalf schrijvers. Ieder boekje nodigt je uit om anders naar de tijd van het jaar te kijken.<p><p><i>De Maan... »
De ochtend valt Op een nacht is Michael getuige van een ruzie tussen zijn ouders. Hij registreert de handelingen heel precies, maar de volgende dag probeert zijn vader hem v... »