Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Allemaal wilde dieren Waggelende pinguïns, knuffelende dolfijnen, sluipende tijgers ... In het wild wonen er heel veel gekke, schattige en gevaarlijke dieren. Elk dier heeft zijn... »
Eet smakelijk, Pip Pip heeft honger en wil eten. Hij ziet een heleboel dieren die lekkers bij zich hebben. De hond eet koekjes, de eekhoorn noten en de kip kruimels. <br/><br/>... »
Wie ben ik? Pip kijkt om zich heen en ziet heel wat dierenvriendjes.
Maar hij ziet alleen hun staartje.
'Wie ben ik, Pip?' vragen de diertjes.
Open de flapjes en ontdek ... »
Het dikke boerderijboek Gebrom, gefladder, geknor, geloei en gekakel ... Het is erg druk op de boerderij. De boer en de boerin wonen er vaak samen met koeien, varkens, kippen en hee... »
Mama, waar ben je? De babydieren in dit boekje zijn op zoek naar hun mama. Zoek je mee? Door de leuke flapjes op te tillen, kom je te weten waar de mamadieren zich verstoppen!<... »
Slaap lekker, Pip Pip is moe en wil naar bed. Eerst geeft hij alle dieren een kusje. Een konijn met lange oren, een egel met scherpe stekels en een eendje met een mooie snavel... »