Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Julien Trioen Julien Trioen is geboren in Dranouter in west-Vlaanderen. Maar waar komen zijn voorvaderen vandaan? De zoektocht brengt ons naar Loker. Deze plaats speelt ee... »
Praktische regeltechniek voor de procesindustrie In de (proces)industrie zijn bijna alle processen geautomatiseerd. Het regelen gebeurt door regelaars en niet meer door operators en technici. Het is namelij... »
Indrukken Indrukken zijn heel persoonlijk. Sommige gebeurtenissen of dingen draag je je hele leven bij je, maar voor een ander zijn deze loze woorden of zaken. Welke i... »
Peter Wierts, mijnwerker uit Simpelveld In deel 1 van de genealogie van Peter Wierts wordt gekeken naar de mannelijke lijn. We reizen af naar het plaatsje Simpelveld in Limburg. Daar woonde de fami... »
Data acquisitie en netwerken in de procesindustrie Het is al lang niet meer zo dat industriële data elektrisch wordt overgedragen. In het digitale tijdperk zijn transmitters en vele andere apparaten compute... »
Differentiaalvergelijkingen en Laplacetransformatie Dit boek bestaat uit twee delen. In deel 1 worden eerste en tweede orde lineaire differentiaalvergelijkingen besproken. Vervolgens worden toepassingen in de ... »
De Voorouders van Jules Juliaan Onbekent Voor u ligt het boek de voorvaderen van Jules Juliaan Onbekent. De stamvader Nicolaus is geboren in Ardooie. In de loop van de volgende generaties kwamen de ... »
Proces- en instrumentatiedocumenten Ieder technisch vakgebied heeft gestandaardiseerde manieren om schematische beschrijvingen, tekeningen en diagrammen te maken. De instrumentatie-techniek is ... »
Mathias Starmans, bakker te Eys Dit is het derde en laatste deel van de genealogie van de familie Starmans. In dit deel wordt gekeken naar de vrouwelijke lijn Crutz, de achternaam van de vr... »