Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Weekend vaders Bij een scheiding blijven de kinderen meestal bij de moeder wonen en de vader heeft in het meest gunstige geval een omgangsregeling. Niet eenvoudig. Gescheid... »
Merel is bang Merel is bang
over angst
Merel is bang, zo bang. Ze weet niet waar het vandaan komt. Het lijkt wel alsof het er altijd geweest is. Als ze moet gaan logeren s... »
Verschil mag er zijn Vanuit het perspectief van een leeuw gezien, lijken wij mensen allemaal sprekend op elkaar, maar voor onszelf zijn de onderlinge verschillen enorm groot en b... »
Luister je wel naar mij Literatuur over gespreksvoering met kinderen bestaat nauwelijks. Spreken met kinderen is echter voor bijna iedereen een dagelijkse bezigheid en voor professi... »
Van alles twee De papa en mama van Jordi en Sterre wonen niet meer bij elkaar. Ze hadden te veel ruzie. Sterre denkt soms dat het haar schuld is, maar ze weet niet of Jordi... »
Ze vinden me druk 'Bram speelt met zijn trein, tuuuuuut, fuuuuuut! Há, daar staat een auto, toetoet! Bram staat op om de auto te pakken en struikelt over zijn treinbaan. Krak... »