Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Deel 2 Als afsluiting voor het vak Handel en administratie doet de leerling schoolonderzoeken en het eindexamen. Met dit katern kan de leerling zich goed voorbereid... »
Thema de afdeling receptie; Deel 1 Dit onderdeel behandeld de werkzaamheden van de afdeling receptie. Aan welke eisen moet iemand voldoen die bij de receptie werkt en hoe sta je mensen op corr... »
Tendens uitgaande goederen Het katern Uitgaande Goederen 2 bevat verschillende cases:*Klantenbestand*Debiteurenadministratie*Offertes*Verkoopadministratie*Orders bevestigen*Werken in h... »
Thema uitgaande goederen; Gemengde leerweg Binnen het thema Uitgaande goederen maakt de leerling kennis met de afdelingen die te maken hebben met de verkoop van artikelen. De leerling begint op de afd... »
Thema de afdeling receptie; Deel 1 Dit onderdeel behandeld de werkzaamheden van de afdeling receptie. Aan welke eisen moet iemand voldoen die bij de receptie werkt en hoe sta je mensen op corr... »
Tendens Handel en administratie Binnen het thema Inkomende goederen maakt de leerling kennis met de afdelingen die verantwoordelijk zijn voor de inkoop van artikelen. De leerling begint op ... »