Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mijn familie komt uit Marokko De opa van Samira kwam ooit naar Nederlandom te werken.Hij en zijn vrouw zijn hier altijd blijven wonenmet hun kinderen en kleinkinderen.Samira gaat soms in ... »
De piano Je hebt vast wel eens een piano gezien.Een grote houten kast, met veel toetsen.Witte en zwarte.Als je op zo'n toets drukt, komt er een toon uit.Maar hoe maak... »
Naar het zwembad Een informatief boek over het zwembad. Met veel weetjes, leuke spelletjes, een uitklappagina en een miniquiz word jij een echte expert.Wat is zwemles? Waarom... »
Afval Een informatief prentenboek voor kinderen vanaf 5 jaar over de natuur, namelijk ecologie. Willewete... Dat zijn informatieve prentenboeken die een antwoord g... »
Schermen Wil jij je ook wel eens een ridder voelen? Ofeen stoere piraat? Dan heb je een zwaardnodig. Écht zwaardvechten is verboden inNederland, want dat is veel te ... »
Halloween Houd jij van spoken, heksen en spinnen? Dan vind je Halloween vast een leuk feest! Deze feestdag wordt vooral gevierd in Ierland, Engeland en Amerika. Maar w... »
Provincie Zuid-Holland In Zuid-Holland liggen grote steden, zoals Rotterdamen Den Haag. De leiders van ons land werken er en dekoning woont er. En je kunt er de grootste haven vanE... »
Auto-racen De meeste mensen gebruikeneen auto om mee te reizen.Maar je kunt er ook auto-racesmee houden.Hoe hard gaat een race-auto?En waar mag je dan eigenlijk rijden?... »
Dieren in de stad Wat leeft er in de stad? Via een spannend of grappig verhaal maken kinderen kennis met een meerkoet, een vos, een duif, een waterrat ... Deze dieren wonen in... »